+380 68 222-26-82 Васильків, Декабристів, 4

Доглянута дача з великим садом в с. Яцьки

  • Категорія: Дачі
  • Тип: продаж
  • Розташування: Київська, Яцьки
  • Ціна: 25 000 $
  • Площа: 47 м²
  • Номер пропозиції: 651

Будинок цегляний, обкладений блок-хаусом. В будинку проведено мережу «Інтернет»  , супутникове  телебачення, є кондиціонер. Площа будинку складає 47 кв.м., з яких кімната  — 17 кв.м., коридор 1 — 8 кв.м., кухня  — 11 кв.м. Підлога обкладена плиткою, кухня – кахелем, коридор та стеля в кімнаті викладена  дерев’яною «вагонкою»,   на стіни обклеєні  шпалерами італійського виробництва. В будинку також  наявне холодне та гаряче водопостачання. При цьому, вхідні та міжкімнатні двері  — броньовані, а вікна пластикові кольору «Венге», які також броньовані.  Є душова кабіна.

Земельна ділянка складає 55,5 соток.  В наявності 2 акта на 30,5 соток сільсько-господарського призначення та 25 соток під будівництво. Вся територія садиби з усіх сторін огороджена «глухою» огорожею висотою 3 метра.

Вся територія присадибної ділянки на 25 сотках викладена плиткою та оздоблена. Всі будівельні роботи по оздобленню садиби проводились в 2012- 2013 роках.  У дворі наявний автоматизований колодязь на 18 кілець. На ділянці є свердловина – 92 метра та по всій території проведено автоматичний полив.

На присадибній ділянці також наявна бесідка 20 кв.м. з м’якими меблями, яка повністю закрита та на зимовий період  оббивається тентом.

Є гараж, який наразі використовується як господарська хатка, обшитий сайдингом ззовні, всередині на підлозі плитка та стіни обшиті пластиком. Перед ним розташована облаштована дитяча площадка з газоном,  пісочниця та дитячий «Грибок», огороджені окремим парканом.

На території садиби облаштовано зону для приготування шашликів.

У 2013 році побудовано цегляний сарай на ділянці.

Територія присадибної ділянки викладена квітниками, облаштовано виноградник.

На всій території ділянки встановлені прожектора, а ділянка знаходиться під цілодобовою охороною ДСО України.

В селі Яцьки, де розташований будинок з ділянкою, про які йшла мова вище наявні 5 магазинів, школа, дитячий садок, медична лабораторія, база відпочинку, ресторан, є навіть  родео.

Дача подходит также бизнеса, т.к. растет более 100 деревьев разных фруктов  более 100 кустарников .

Ціна 25 000 у.о.

Кривша Андрій Володимирович

Телефони:
Поштові скриньки:

Замовити зворотній дзвінок