Кравчук Вікторія Володимирівна – Хазяїн

+380 68 222-26-82 Васильків, Декабристів, 4

Кравчук Вікторія Володимирівна

Телефони:
Поштові скриньки:

28 червня 1985 року народження.

Працює в агентстві нерухомості “Хазяїн” з початку 2019 року. Здійснює консультації та супровід угод щодо продажу та оренди об’єктів житлової та нежитлової нерухомості. Цінує час своїх клієнтів, швидко реагує на запит.

Комунікабельна та вихована людина. Вміє знайти спільну мову  з клієнтами.

Здатна уважно вислухати, зрозуміти клієнта і знайти відповідне рішення на основі компромісу між бажаним і дійсним. Організована і цілеспрямована, творча і має почуття гумору. Здатна приймати ефективні та нестандартні рішення.

Останні публікації менеджера

Продам земельну ділянку в с.Путрівка

Земельна ділянка приватизована 10 соток, правильної форми.Знаходиться в середині села, сусіди побудовані ,світло поруч.Новий масив, який починає забудовуватись.Неподалік школа, дитячий садок ,магазин.

Дивитися більше...

Продам земельну ділянку в с. Бугаївка

Земельна ділянка 10 соток рівна , правильної форми. Знаходиться на території нового масиву, який починає забудовуватись. Світло 100м. Недалеко озеро, ліс.

Дивитися більше...

Продаж будинку с.Путрівка

Продається цегляний будинок на 2 входи в с. Путрівка.Чудовий варіант для великої родини. Загальна площа 98м2. Дах шифер, вікна частково замінені на м/п. Стан жилий. В будинку є світло, газ ,вода, с/в. До будинку належить 22 сот.приват.землі на якій знаходиться криниця, літня…

Дивитися більше...

Замовити зворотній дзвінок