Земельні ділянки Архіви – Хазяїн

+380 68 222-26-82 Васильків, Декабристів, 4

Земельні ділянки

Продаж земельної ділянки під будівництво Здорівка

Розташована майже на межі м.Васильків і с.Здорівка. Ділянка 20соток приватизована с. Здорівка. Рівна, розчищена, тільки два красені дуб і сосна ростуть на ділянці, зручний під’їзд. Світло поруч йде лінія, трансформатор не далеко, газ по вулиці близько ділянки. Місце просторе, озеленене, дитячий майданчик…

Дивитися більше...

Продаж ділянки в центральній частині с. Барахти

Площа 19 соток. Асфальтована вулиця. Електрика та газ по вулиці. В кінці ділянки протікає струмочок та ростуть дерева. Гарний краєвид. В пішій доступності (450 метрів) центр села: школа, сільрада, магазин, будинок культури. Ставок – 200 метрів. Ціна 13 000 у.о.

Дивитися більше...

Продам земельну ділянку в с.Путрівка

Земельна ділянка приватизована 10 соток, правильної форми.Знаходиться в середині села, сусіди побудовані ,світло поруч.Новий масив, який починає забудовуватись.Неподалік школа, дитячий садок ,магазин.

Дивитися більше...

Продам земельну ділянку в с. Бугаївка

Земельна ділянка 10 соток рівна , правильної форми. Знаходиться на території нового масиву, який починає забудовуватись. Світло 100м. Недалеко озеро, ліс.

Дивитися більше...

Фотографії відсутні

Продаж земельної ділянки (осг) в с.Тарасівка

Ділянка знаходитьсяч в Тарасівці Києво-Святошинського району, площею 0,1086га для ведення особистого підсобного господарства, садівництва,городництва. сінокосіння і випасання худоби. На ділянці ростуть плодові дерева.

Дивитися більше...

Продаж земельної ділянки біля лісу

Ділянка рівна поділена двома актами, під будівництво та осг. На ділянці ростуть сосни поруч ліс, також побудовані і живуть сусіди. Гарне тихе місце для будівництва заміського будинку .

Дивитися більше...

Продаж ділянки Березанщина

Земельна ділянка площею 30соток, цільове призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд. Знаходиться в с.Березанщині, місцевість затишна, красива, поруч ростуть сосни, з однієї сторони ділянки невеличкий ярок з деревами, тому там сусідів не планується) а тільки можна буде…

Дивитися більше...

Продаж ділянки під будівництво с. Юровка

Земельна ділянка знаходиться в с.Юрівка 7,5соток. Газ, світло біля ділянки, поруч побудовані сусіди. Чудове місце для будівництва житлового будинку.

Дивитися більше...

Замовити зворотній дзвінок