Кривша Андрій Володимирович – Хазяїн

+380 68 222-26-82 Васильків, Декабристів, 4

Кривша Андрій Володимирович

Телефони:
Поштові скриньки:

Освіта:

Перша вища.

Київський Славістичний університет. Факультет – економіки і менеджменту. Спеціальність – облік і аудит, економіка підприємств, магістр.

Друга вища.

Міжрегіональна Академія Управління персоналом. Факультет господарського, трудового права і цивільно-правових дисциплін. Спеціальність – комерційне та трудове право.

Досвід роботи:

  • Головний спеціаліст організаційного відділу Апарату Васильківської міської ради.  Присвоєно 12 ранг посадової особи органів місцевого самоврядування.
  • Спеціаліст з нерухомості агентства нерухомості «Хазяїн».

Особисті якості: креативний, цілеспрямований, ввічливий, працьовитий.

Останні публікації менеджера

Продаж ділянки в центральній частині с. Барахти

Площа 19 соток. Асфальтована вулиця. Електрика та газ по вулиці. В кінці ділянки протікає струмочок та ростуть дерева. Гарний краєвид. В пішій доступності (450 метрів) центр села: школа, сільрада, магазин, будинок культури. Ставок – 200 метрів. Ціна 13 000 у.о.

Дивитися більше...

Просторий будинок з червоної цегли в с. Путрівка

20 км від метро Теремки Київ/5хв. до центру Василькова 1,5 км. від Одеської траси до с. Путрівка Будинок розташований у тихому місці біля лісу. Одна сторона його межує із новозбудованим котеджним містечком «Лісок», за яким знаходиться кінно-спортивний комплекс Ранчо Болівар. Поруч є…

Дивитися більше...

Ділянка в с. Мархалівка

11 соток. Обжита асфальтована вулиця. Поруч продуктовий магазин. Всі комунікації по вулиці. Ще є в наявності 16 соток по 2500 у.о. за сотку. В селі є школа, дитячий садочок, магазини, тренажерний зал. Автобусне сполучення з Києвом. ціна 28 тис. у.о.

Дивитися більше...

Замовити зворотній дзвінок